TwiCraft 2 Forum

Forum nowego serwera MLP - TwiCraft 2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2015-03-15 15:24:33

StormStar

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-22
Posty: 16
Punktów :   

Upadek serwera

Po ponad dwóch miesiącach wspólnej gry na serwerze, ogłaszam, że ze względu na zbyt małą ilość graczy zostaje on zamknięty. Dziękuję wszystkim graczom, za to że napędzali rozgrywkę na serwerze przez tam długi czas, że dzięki Wam serwer ten nie okazał się niewypałem. Mogę stąd rzec, że przynajmniej w połowie osiągnęliśmy dawny sukces starego serwera TwiCraft 1, z czego niezmiernie się cieszę. Nie spodziewałem się takiego sukcesu po moim pierwszym publicznym serwerze. Oczywiście, sukces ten nie zależał jedynie ode mnie. Stąd chcę serdecznie podziękować obecnej i byłej moderacji serwera, za dobre wykonywanie swoich obowiązków. Dziękuję graczom, za RP na serwerze, które mimo wszystko istniało, za czas poświęcony na granie u nas, za budowle jakie wznosiliście, dzięki którym mapa nie była pusta, za te wykopane surowce dzięki którym mapa surowcowa nie była pusta (). Ponad 40 osób, zachęciło ogłoszenie serwera, oraz stara wersja Minecraft'a na której był serwer. Ci, którzy się zapisali, udowodnili mi oraz innym, że wersja nie jest najważniejsza, że da się wszystko to zaakceptować, mimo że stara wersja gry miała błędy, które czasami przeszkadzały. Najważniejsza była rozgrywka i wspólna zabawa, a ja, jako administrator widziałem pozytywną atmosferę na serwerze i w rozmowach. Dodatkowo cieszy mnie że prawdziwi bronies grali na tym serwerze.  Poznałem dzięki temu serwerowi wiele nowych, ogarniętych osób, oraz odzyskałem kontakt z dawnymi graczami z którymi grałem na starych serwerach 2 lata temu. To niewątpliwy sukces, co prawda niekoniecznie dla innych, ale dla mnie serwer ten był serwerem udanym. Jednak jak każdy serwer - kiedyś upaść musi. Ostatnio serwer długo stał pusty, wiadomo, widocznie znudził się już, a po dwóch miesiącach wszelkie próby wzniesienia serwera nie dawały oczekiwanych efektów. Trwało to jednak za długo bym nie mógł podjąć mojej decyzji. Serwer więc zostanie zamknięty prawdopodobnie w poniedziałek 16 marca około godz. 20:00, po 66 dniach od jego startu...

Szczególne podziękowania dla:
McKeyPL
FENZIGO
SpeedyShadow
MadMikeX_jedyny (Nawias)
Downdraught
RedziQ
sernik17


Dziękuję Wam za to że uczyniliście ten serwer wyjątkowym...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanie2013.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.gik2010.pun.pl www.mazurskiotsforumm.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl